EC Szombierki

Melbud II

Live Nation

Fat mama's

Aerobik Bytom

Kantor Express

Przyjazny Bytom

Bytomska Szkoła Jujitsu index kontakt jujitsu zawody sekcja treningi Ju-jitsu HR

Nasza sekcja

Bytomski Klub ju Jitsu powstał w 1993 pod nazwą Bytomski Klub Aikido. Na początku swej działalności treningi prowadzone były w oparciu o techniki aikido. Dopiero po spotkaniu w 1998 roku mistrza z Rosji Taira Narimanova rozpoczęto zajęcia z ju jitsu. Powodem tej decyzji była trudność w realnym zastosowaniu technik aikido, podczas gdy techniki ju jitsu były prostsze i co najważniejsze skuteczne. Po kilku latach Bytomski Klub został członkiem Polskiego Związku Ju Jitsu. W czasie swej krótkiej historii nasz klub odwiedzili między innymi tacy Mistrzowie jak : Sensei Yoshiharu Hosoda z Japonii, sensei Tair Narimanov z Rosji. Od 2003 roku nawiązaliśmy współprace z sekcją boksu działającą przy MOSM Bytom. W pierwszym okresie treningi doskonalące nasz warsztat bokserski prowadzili Trener Marek Okroskowicz ( obecnie trener kadry narodowej juniorów ) . Obecnie szkolenia prowadzą trenerzy i instruktorzy licencjonowani przez Polski Związek Ju Jitsu ,Polski Związek Boksu i Polski Związek Zapasów. Zakres technik i metodyka treningu podporządkowana jest skuteczności i możliwości konfrontacji w najbardziej wszechstronnej formule wali MMA. Bytomski Klub Ju-jitsu prowadzi zajęcia szkoleniowe w zakresie:
- Ju-jitsu
- MMA
- boksu
Prowadzimy zajęcia w grupach dziecięcej, początkującej i zaawansowanej. Nasi zawodnicy mogą brać udział w seminariach i szkoleniach. Dla osób z zacięciem sportowym istnieje możliwość udziału w licznych zawodach i turniejach. Możemy pochwalić się licznymi osiągnięciami zarówno indywidualnymi jak i drużynowymi. Między innymi należą do nich:
Zwycięzcy Ligi Dzieci i Młodzieży: Piotr Kurczyk, Błażej Bakoniak, Górniak Denis, Mateusz Flasz
Mistrzowie Polski Ju-jitsu juniorów : Aleksandra Jurczyńska, Katarzyna Szołtysik, Daniel Tobolik i Mateusz Piórkowski
Mistrz Polski Ju-jitsu młodzieżowców : Krzysztof Banczarek
Mistrzowie Polski Ju-jitsu : Walczak Bartłomiej, Artur Kadłubek , Michał Mućka, Mariusz Radziszewski.
Drużynowi Mistrzowie Polski Ju-jitsu:2005,2006,2007
Zwycięzcy walk na galach i zawodach MMA : Oliwa Tomasz, Szymon Boniecki, Arkadiusz Żaba, Michal Kiek, Walczak Bartłomiej, Artur Kadłubek , Michał Mućka, Mariusz Radziszewski.

AKTUALNI ZAWODNICY KLUBU BIORĄCY UDZIAL W WALKACH ZAWODOWYCH MMA:

Arkadiusz Zaba

Tomasz Oliwa

Szymon Walaszek

2008 r. © KOFEINA Public Relations